Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/single.php:1) in /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/header.php on line 30 POS Satış Formu - Sentez Yazılım

POS Satış Formu

Ürün Live Rest
Modül Restaurant Yönetim Sistemi
Konu POS Satış Formu
Düzenleme Tarihi 02.08.2011


POS sipariş formunda fiş numarası büyüyen yerlerde (5 – 6 karakteri geçen müşteriler) fiş numarasının son 3 hanesinin yazdırılması ilgili pos parametrelerine yeni bir alan ilave edildi. Böyle bir parametre ilave edilmesinin nedeni;

Mutfak ve servis ekibi arasındaki iletişim fiş numarası üzerinden kurulan yerlerde fiş numarası büyüdüğü zaman iletişimin problem olması ve fiş numarasının tamamının çıktıya yansımamasıdır. Bu güncelleme sayesinde iletişim son 3 rakam üzerinden kurulacak.

Not : Güncelleme ile birlikte parametre aktif edildiğinde fiş numarası büyük punto ile yazdırılmaktadır.

POS Satış Formu

Ekran görüntüsünde dökümü alınan fiş numarası aslında 45156686 ancak parametre aktif olduğundan döküme 686 yazdırılmaktadır.

POS Satış Formu

Not : Güncelleme ile birlikte Dökümler sekmesinde yer alan günlük yönetim özeti ile ilgili seçenekler Raporlar sekmesine taşındı (Ekran üzerindeki karmaşanın engellenmesi amacı ile)