Telefon Destek Hizmeti


Destek hattımızdan bize ulaşarak, her türlü sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sizlerden gelen soruları cevaplandırmak ve ihtiyaç olunan desteği sağlamak üzere Telefon Destek Ekibimiz tarafından yapılacak yönlendirmeler ile en iyi çözüm sağlanacaktır. Mesai saatleri içerisinde ve mesai saatleri dışında Gündüz ve Gece Destek hatlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Destek Hizmeti


Uzak Masaüstü Desteği, uzak masaüstü erişim programı aracılığı ile bilgisayarınıza bağlanılarak ihtiyaç duyduğunuz desteği anında almanızı sağlar. Destek ekibimize internet üzerinden mesai saatleri içerisinde ve mesai saatleri dışında Gündüz ve Gece ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Yerinde Destek Hizmeti


Uzmanlarımız, firmanız adresinde sistemde yapılmasını arzu ettiğiniz düzenleme ve geliştirmeler için hizmet vermektedir.

Eğitim Hizmeti


Uzman eğitmen kadromuz tarafından, firma adresinizde istenilen sayıda kullanıcıya çoklu eğitim veya bire bir uygulamalı eğitim hizmeti verilmektedir. Sektörel çözümlerimiz konusunda ihtisaslaşmış uzman eğitmenlerimiz tarafından, örnek uygulama ve kayıt girişleri ile eğitim hizmeti verilmektedir.

Versiyon Güncelleme Hizmeti


Sektörlerdeki değişim ve gelişimleri yakından takip eden ar-ge birimimizin çalışmaları ve kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimlerin değerlendirilmesi ile, sürekli değişen ve gelişen çözümlerimizin yeni versiyon ve sürüm güncellemeleri, uzman destek ekibimiz tarafından yapılmaktadır.


Veri Tabanı Bakım Destek Hizmetimiz


MS SQL Veri tabanı kurulumu, veri tabanı oluşturulması ve yönetimi, rapor SQL cümlelerinin hazırlanması, hata giderme, bakım ve yedek alma işlemlerine yönelik hizmetler uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.Sentez Yazılım Demo Talebi Telefon 0212 452 1515
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.