Live YARN İplik Üretim Takip Sistemi

SentezYARN, iplik imalatı yapan firmaların üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkiyata kadar takip edebilecekleri bir sistemdir.

Günümüzde hızla yükselen rekabet şartları içinde işletmeler rekabet güçlerini arttırarak avantaj sağlamak zorundadırlar. Bu da doğru bilgiye en kısa zamanda ulaşıp karar verebilme kabiliyetini güçlendirerek, kaynakların en doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayarak mümkün olmaktadır. SentezYARN İplik Üretim Takip Sistemi, işletmenizin ihtiyacı olan bilgiyi en verimli şekilde yönetmenizi sağlamaktadır.

Esnek yapısı sayesinde tüm iplik imalatı yapan firmalarının çalışma tarzlarına tam olarak uyum sağlar.

Live KNIT Kumaş Üretim Takip Sistemi

SentezKNIT Kumaş Üretim Takip Sistemi, kumaş hammadde girişinden faturalamaya kadar tüm üretim süreçlerini takip edebileceğiniz bir sistemdir.

Maliyet Yönetimi ile; gerçek maliyeti otomatik olarak hesaplayabilir, tahsisler sayesinde parti/sipariş maliyetini otomatik olarak alabilir, İş Emri Takibi (Parti Kartı) ile; üretime ait tüm bilgileri detaylı olarak tanımlayabilir, müşteri siparişleriniz doğrultusunda otomatik iş emri hazırlayabilir, Proforma Maliyet ile; müşterinizin vermiş olduğu sipariş için fire, kâr ve komisyon oranları belirterek proforma maliyet hazırlayabilir ve daha birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Live WEAVE Dokuma Üretim Takip Sistemi

SentezWEAVE Dokuma Üretim Takip Sistemi, dokuma kumaş üretimi yapan firmaların üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkiyata kadar takip edebilmelerini sağlayan bir sistemdir.

Proforma Maliyet ile; müşterinizin vermiş olduğu sipariş için fire, kar ve komisyon oranları belirterek proforma maliyet hazırlayabilirsiniz. Atkı sıklığı, çözgü sıklığı, devir, kumaş eni gibi kumaşa ait teknik bilgiler doğrultusunda elde edilen reçete bilgilerini (iplik ihtiyacını) proforma maliyet ekranına otomatik olarak aktarabilirsiniz. İş Emri Takibi (Parti Kartı) ile; üretime ait tüm bilgileri detaylı olarak tanımlayabilir, müşteri siparişlerinden otomatik iş emri hazırlayabilir, barkodlu ve barkodsuz iş emri dökümleri alabilirsiniz. Seri (Top) Takibi ile parti kartı üzerinden otomatik seri (top) kartı üretebilir, sınırsız hata tipi kartı tanımlayabilir, hata puanlarını kart üzerinde belirleyebilirsiniz.

Live DYE Tekstil Terbiye Takip Sistemi

SentezDYE Tekstil Terbiye Takip Sistemi, boyahanelerin ham kumaş girişinden faturalamaya kadar tüm üretim süreçlerini takip edebilmeleri için hazırlanmıştır.

SentezDYE ile müşteriden alınan siparişler otomatik olarak iş emrine aktarılabilir, müşteri ve ham kumaş bazında reçete tanımlanabilir. Ön değer tanımlarından alınan bilgilerle otomatik reçete oluşturulabilir. Farklı ürünler aynı iş emrinde takip edilebilir. İş emri bazında üretim süreci takip edilebilir, her bir operasyonda, üretim detayları görülebilir. Otomatik iş emri kapatılabilir. Müşteri ve tarih bazında, reçeteye, işleme veya renk çalışmasına göre fiyat anlaşması yapılabilir.

Live VOGUE Konfeksiyon Üretim Takip Sistemi

Tekstil sektörünün Türk ekonomisinde önemli bir yeri olduğu tartışılmaz bir gerçek. Üretimde; verimi arttırmak, maliyetleri minimuma indirmek, kaliteyi daima olumlu yönde yükselen bir çıtada tutmak, zaman planlaması yapabilmek ve tüm bu öğeler dâhilinde müşteri memnuniyetini sağlayabilmek, firmaların varlığını devam ettirme ve piyasadaki yerlerini koruyup ileriye götürmede önemli rol oynamaktadır.

SentezVOGUE Konfeksiyon Üretim Takip Sistemi ile ürün maliyetinin hesaplanmasından, sevkiyatın yapılmasına kadar geçen tüm süreçlerin takibini sağlıyoruz. Bu da beraberinde, kaliteli ve karlı üretim avantajını getiriyor.

25.5 K +

Memnun Live Kullanıcısı

Sentez Live ERP Platormu Dünya genelinde 25.500 Kullanıcı sayısı ile artarak birçok kurum tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Diğer erp yazılımlarına göre daha yüksek performans ve daha düşük maliyet avantajları tercih edilmesinde etken olmuştur.

Bizimle İletişime Geçin !

Sizi yerinizde ziyaret edelim.

İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

+90 212 452 1515

Hürriyet Caddesi No:5 Şirinevler
Bahçelievler, İstanbul
Haritada Göster

Sentez Yazılım Demo Talebi Telefon 0212 452 1515
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.