Live Positive Satış Yönetim Sistemi

Mağaza ve zincir mağazaların yönetimi, toptan/perakende satışların takibi, mağaza organizasyonunun hatasız ve hızlı şekilde yapılmasına olanak sağlayan, satış yönetiminden, sevkiyat yönetimine, tedarik yönetiminden muhasebe yönetimine kadar tüm iş süreçlerini, her yapıdaki mağaza işletmesinin takip ve yönetimini sağlayan bir sistemdir.

atış Noktası Yönetimi ile, peşin/kredili satışlarınızı takip edebilir, kasiyer ve plasiyer bazında satış raporları alabilir, plasiyer prim tanımı ve takibi yapabilir, kampanya ve promosyon tanımları, müşteri kart uygulamaları, alışveriş çeki, tax free ve ürün değişimi, iade ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilir, tüm işlemler ile ilgili rapor ve istatistikleri alabilirsiniz.

Live SHOP Satış Noktası Yönetimi

Satış Noktası Yönetimi ile, peşin/kredili satışlarınızı takip edebilir, kasiyer ve plasiyer bazında satış raporları alabilir, plasiyer prim tanımı ve takibi yapabilir, kampanya ve promosyon tanımları, müşteri kart uygulamaları, alışveriş çeki, tax free ve ürün değişimi, iade ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilir, tüm işlemler ile ilgili rapor ve istatistikleri alabilirsiniz.

Bir veya birden fazla kasiyer tanımlayabilir, kasiyer bazında kasa raporlarını ve gün sonu kasa raporlarını detaylı ve özet olarak alabilirsiniz, kredili satış işlemlerini tüm detayları ile takip edebilir,satış esnasında sözleşme ve senet dökümlerini alabilir, satış sonrası müşteri taksit ve ödeme işlemlerini hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

25.5 K +

Memnun Live Kullanıcısı

Sentez Live ERP Platormu Dünya genelinde 25.500 Kullanıcı sayısı ile artarak birçok kurum tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Diğer erp yazılımlarına göre daha yüksek performans ve daha düşük maliyet avantajları tercih edilmesinde etken olmuştur.

Bizimle İletişime Geçin !

Sizi yerinizde ziyaret edelim.

İşletmenize en uygun çözümü sunalım.

+90 212 452 1515

Hürriyet Caddesi No:5 Şirinevler
Bahçelievler, İstanbul
Haritada Göster

Sentez Yazılım Demo Talebi Telefon 0212 452 1515
Bizimle İletişime Geçin ! Sizi yerinizde ziyaret edelim. İşletmenize en uygun çözümü sunalım.