Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/single.php:1) in /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/header.php on line 30 Ek Malzemeli Menülerde Ücretsiz Ek Malzeme Belirlenmesi - Sentez Yazılım

Ek Malzemeli Menülerde Ücretsiz Ek Malzeme Belirlenmesi

Ürün Live Rest
Modül Restaurant Yönetim Sistemi
Konu Ek Malzemeli Menülerde Ücretsiz Ek Malzeme Belirlenmesi
Düzenleme Tarihi 03.08.2011


Ek malzemeli menülerde müşterinin istemiş olduğu ek malzemelerin ilk kaç adetinin ücretsiz olduğunun belirlenebilmesi ile ilgili gerekli düzenleme yapıldı. Bunun için ilgili menü için açılan stok kartının belirleneceği sayısal alana girilecek değere göre işlem yapılmaktadır.

Örneğin menü için açılan stok kartının belirlenen sayısal alanın 2 yazıldığı zaman müşterinin istediği ilk iki ek malzeme için ücret hesaplanmamaktadır.

Güncellemeye bağlı olarak RYUKLE / Parametreler / POS Parametreleri Ek Malzeme & Promosyon Sekmesine (Ek Malzemeli Menülerde, Ücretsiz Ek Malzeme Adetinin Belirleneceği Sayısal Alan (Ör.İlk 3 Ek Mlzm. Ücretsiz)) parametresi ilave edilmiştir. Bu parametrede oluşturulan menü kartının sayısal alanına girilen değer kadar ilk seçilen ek malzemeye fiyat hesaplanmamaktadır.