Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/single.php:1) in /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/header.php on line 30 Stok Kartı Alış ve Satış Fiyatı İzleme Yetkilerinin 1. ve 2. Fiyat Bazında Detaylandırılması - Sentez Yazılım

Stok Kartı Alış ve Satış Fiyatı İzleme Yetkilerinin 1. ve 2. Fiyat Bazında Detaylandırılması

Ürün Knit
Modül Kumaş Üretim Takip Sistemi
Konu Stok Kartı Alış ve Satış Fiyatı İzleme Yetkilerinin 1. ve 2. Fiyat Bazında Detaylandırılması
Düzenleme Tarihi 20.11.2010


Stok Kartı tanımlama ekranının fiyat sekmesinde yer alan ve 5’er adet olan alış ve satış fiyatlarının 1. Fiyat, 2. Fiyat… bazında izlene bilmesinin yetkiye bağlanması ile ilgili gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
Güncelleme öncesinde bu sekmede yer alan fiyatlar sadece alış fiyatları ve satış fiyatları bazında yetkilendirilebiliyordu. Alış fiyatları izleme yetkisi kaldırıldığı zaman tüm fiyatlar ekrandan kaldırılıyordu. Güncelleme ile birlikte örneğin sadece 4. Alış fiyatının izleme yetkisi kaldırılabilir hale geldi.

Stok Kartı Alış ve Satış Fiyatı İzleme Yetkileri

Alış Fiyatı – 1 :411
Alış Fiyatı – 2 :412
Alış Fiyatı – 3 :413
Alış Fiyatı – 4 :414
Alış Fiyatı – 5 :415
Satış Fiyatı – 1 :416
Satış Fiyatı – 2 :417
Satış Fiyatı – 3 :418
Satış Fiyatı – 4 :419
Satış Fiyatı – 5 :420
Not: Alış ve Satış Fiyatı yetkilerinin izleme yetkisi kapatıldığı zaman yine güncelleme öncesinde olduğu gibi tüm fiyat bilgileri ekrandan kaldırılmaktadır.
Not: Güncelleme ile birlikte ayrıca, Örneğin Alış Fiyatı – 1 izleme yetkisi kapatıldığı zaman o fiyata ait açıklama ve KDV Dahil/Hariç durumları da ekrandan kaldırılmaktadır.

Stok Kartı Alış ve Satış Fiyatı İzleme Yetkileri

Not: Güncellemeler V6.5 (20.11.2010) ve sonrası stok modülünün kullanıldığı tüm uygulamalar için geçerlidir.