Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/single.php:1) in /home/sentezroot/public_html/wp-content/themes/sentez/header.php on line 30 Laboratuar Renk Çalışmaları (Atış Takip) - Sentez Yazılım

Laboratuar Renk Çalışmaları (Atış Takip)

Ürün Dye
Modül Tekstil Terbiye Takip Sistemi
Konu Laboratuar Renk Çalışmaları (Atış Takip)
Düzenleme Tarihi 10.11.2009


SentezDye Tekstil V6.0 programı Laboratuar bölümüne “Laboratuar Renk Çalışmaları” giriş ekranı eklendi.
Bu ekran üzerinde laboratuar renk atışları işlenerek takip edilebilecektir. Okeylenen atışlar otomatik olarak laboratuar renk reçetesi olarak kopyalanabilecek olup ekran üzerinde her atışın orjinal rengi takip edilebilecektir.

Çalışmanın tamamı için olduğu gibi her atış için ayrı ayrı numune miktarı flote oranı numune cinsi vb. bilgiler işlenebilmekdir.
Ekran üzerinde Su ve boya yüzde değerleri girilen boya ve kimyasal değerlerine göre otomatik olarak hesaplanacaktır. Çalışma kopyalama atış kopyalama ve atış kopyalama esnasında değerlerin otomatik olarak yüzde olarak arttırılıp azaltılması mümkündür.

Girişi yapılan tablonun ve boya/kimyasal kullanım miktar bilgilerinin bulunduğu dökümler alınabilmektedir. Ayrıca tanımlanabilir form dökümü alınması sağlanarak atışa ait değerlerin etiketlere basılarak numune üzerine yapıştırılması sağlanabilir.